קידום אתרים ממומן בגוגל
קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל – קידום אתרים ממומן – או בשמו הנוסף "ניהול קמפיין ממומן" קידום שמשלמים עליו כסף עבור כל קליק (כניסה לאתר דרך אותו קישור). שלא כמו קידום אורגני או SEO ששם מקדמים לא פר קליק ועבור מודעה, אלה בצורה אינטנסיבית חודשית / שנתית.

מחקר מילות מפתח

כדי לעשות קמפיין ממומן צריך חברת קידום אתרים מקצועית שתדע איך לנווט את מילות המפתח הנכונות לעסק שלכם / לאתר או לדף נחיתה שבתוכנו מוצג בפירוט השירות או המוצר שלכם (תוכן על המוצר / שירות, תמונות, לקוחות מספרים ועוד). כדי לעשות קידום אתרים ממומן איכותי צריך לעשות מחקר מילות מפתח – בודקים אילו מילות חיפוש הכי מתאימות לשירות / מוצר המוצג באותו דף, בודקים כמות חיפושים ועלות קליק של כל מילת חיפוש.

בחירת מילות מפתח

על כל מילת חיפוש כזו לדוגמא: "צביעת דירה בירושלים" פותחים קמפיין בנפרד – מבינים מה כמות החיפושים של המילה ומה העלות של כל קליק ואז מחליטים מה הסכום היומי שאנחנו רוצים להשקיע בפרסום, בוחרים את קהל היעד שלנו (גילאים, אזור השירות מבחינה גיאוגרפית) בוחנים בכלים מתקדמים מתי קהל היעד שלנו גולש באינטרנט ומייעדים את המודעות לשעות הספציפיות שהם נמצאים שם.

רוצים לעשות קידום ממומן בגוגל?
רוצים לקבל תוצאות טובות בזמן קצר!?!?

רוצים לעשות קידום ממומן בגוגל?
רוצים לקבל תוצאות טובות בזמן קצר!?!?

רוצים לעשות קידום ממומן בגוגל?
רוצים לקבל תוצאות טובות בזמן קצר!?!?

דוגמא לקמפיין קידום ממומן בגוגל

חברת אאא שיפוצים החליטה להקים קמפיין קידום ממומן בגוגל לפני פסח של צביעת דירות בירושלים. יש להם דף ספציפי באתר שמדבר על צביעת דירה, בודקים את כמות החיפושים של מילת המפתח "צביעת דירה בירושלים" ורואים שיש לה כ-100 חיפושים בחודש ועלות הקליק שלה הוא 3.70 שקלים לכל לחיצה.

הגדרת תקציב לקמפיין

אנחנו מחליטים על סכום שאנחנו משקיעים בכל יום, נניח 100 שקלים. זה אומר שהמודעה שלנו תהיה באוויר עד ש-27 אנשים ילחצו עליה (לפעמים זה ייקח יום שלם ולפעמים חצי שעה). ברגע שהלקוח ה-28 ילחץ על המודעה (יגמר הסכום היומי שהקצבנו) המודעה תרד מתוצאות החיפוש הממומן ותחזור ביום הבא שנחליט עליו.

הגדרת הקמפיין

אחרי שקבענו תקציב יומי אנחנו נצטרך להחליט באיזה ימים ובאיזה שעות נרצה שהמודעה תופיע. במקרה הזה אנחנו פונים לאנשים בגילאים 22-60 בממוצע ולרוב הם יעשו את החיפושים שלהם או בשעות הבוקר 8:30-13:00 או אחר הצהריים 16:30-19:30. נסיים לבנות את הקמפיין ונעלה אותו לפי התזמונים שמתאימים לנו.

דבר חשוב מאוד שצריך לדעת כשעושים קידום אתרים ממומן.

קידום ממומן בגוגל הוא קידום שמשלמים פר קליק. לכן עדיף לעשות את הקידום עם מקדם אתרים מקצועי. ההמלצה שלי היא לפני שעושים קידום אתרים ממומן היא לבדוק שהדף שאנחנו בונים עליו את הקידום יהיה מותאם לגוגל גם בצורת קידום אורגני SEO כדי שלקוח שנכנס לאתר יראה באמת את מה שהוא מחפש ולא יצא בגלל שלא מצא שם ישר את המוצר או השירות שלשמו הוא נכנס ללינק.
אנו צריכים לבדוק שכבר בכותרת ובפסקה הראשונה יופיעו מילות המפתח אחרת הוא יצא מהאתר כבר בשניות הראשונות. ואנחנו נשלם בכל מקרה על הכניסות סרק שלא הובילו לעסקה שנסגרה.

חברת קידום אתרים "השם מיתוג עסקי" עושים קידום אתרים ממומן בצורה נכונה עם קבלות. אנו מספקים ללקוחותיו דוחו"ת מפורטים של מצב הקידום באתר בכל שלב.

אז אתם שואלים את עצמכם מה זה קידום אתרים ? זה מה שיביא את האתר שלכם לתודעה שלהלקוחות הפוטנציאלים שלכם וע"י כך תרוויחו הרבה יותר כסף!!!

חברת קידום אתרים בין לקוחותינו