קידום אתר - מילון מושגים

קידום אתר בירושלים ובכל חלקי הארץ – השם מיתוג עסקי היא חברת פרסום אשר נותנת שרותי פרסום באינטרנט
בין השירותים שלנו" בניית אתרים, קידום אתרים גדולים, קידום אתר קטן (תדמיתי) קידום חנויות וירטואליות
קידום אתרים בירושלים ובכל חלקי הארץ

מחקר מילות המפתח

שירותי השיווק במנועי חיפוש שלנו מתחילים בזיהוי מילות מפתח, קהל היעד שלך מחפש את המוצרים או השירותים שלך. זהו צעד חיוני של תהליך האופטימיזציה. אתה צריך להגיע לקהל הנכון ולייצר תשואה גבוהה על השקעה שלך. אנחנו יכולים לעזור לך לבחור את מילות המפתח הטובות ביותר המבוססות על תדירות חיפוש ורלוונטיות של קידום אתר שלך. זהירות במיקוד מסע הפרסום שלך מההתחלה יוביל להצלחה גדולה יותר בהמשך הדרך.

לאחר הבדיקה והקמת המטרה באתר שלכם נבחר את שיטת העבודה המומלצת, זאת עם ההשפעה החזקה ביותר בתכנות ה- SEO, עיצוב וקידוד התוצאות ידברו בעד עצמם. ה-שם מיתוג עסקי הופך לשותף אסטרטגי לא רק לגבי שיווק מבוסס אינטרנט, אלה כתורם לתכנית השיווק המקיף שלכם.

ניתוח תחרותי

האינטרנט הוא שוק תחרותי מאוד. ישנן חברות אחרות שמתמקדות במילות המפתח שלך ורוצות להגיע ללקוחות הפוטנציאליים שלך. ניתוח נקודות חוזק המקוון של המתחרים שלך וחולשותיהם יכול לחשוף הזדמנויות בשבילך. צוות הקידום במנועי חיפוש המקצועי שלנו ייקח מבט מעמיק בשוק התחרותי עבור מילות המפתח שבחרת ויעזור לך לפתח קידום אתר והאסטרטגיות כדי להגיע לפסגה ולהישאר שם.

שירותי אופטימיזציה של אתרים וכתיבת תוכן / קופירייטינג

אסטרטגית תוכן מנצחת היא מאוד חשובה להצלחה באינטרנט. אינדקס חיפוש מנועי תוכן חדש וייחודי, מה שאומר שיש הרבה ערך להשגת אופטימיזציה של עותק האינטרנט שלך. עם זאת, המוצר הסופי צריך להיות יותר מסתם תוכן למנועי החיפוש. קופירייטינג טוב לא רק יסייע להגדיל את הדירוג שלך אלה מסייע בהמרת המבקרים שלך ללקוחות משלמים. הכותבים שלנו יכולים ליצור תוכן מקצועי וייחודי המספק את המסר השיווקי בצורה ברורה ומותאמת גם למנועי החיפוש וגם למשתמשים.

אופטימיזציה של יחסי ציבור באינטרנט / הודעה לעיתונות

פריטים ראויים לפרסום יכולים להתפשט מהר מאוד באינטרנט, ואתה יכול בקלות למקד את הקהל שמתעניין במודעה שלך. יחסי ציבור באינטרנט היא דרך יעילה וזולה יותר מאשר יחסי ציבור מסורתיים. הודעות לעיתונות מקוונות גם להוסיף יתרונות SEO ואופטימיזציה לאתר על ידי שליחת תנועה וקישורים אל האתר שלך (דבר שעוזר ב- קידום אתרים). אנחנו יכולים לעזור לך להודיע על התפתחויות חדשות בחברה שלך ולהפוך את רוב הקידום ויחסי הציבור ליתרונות.

אופטימיזציית חיפוש מקומית

חיפוש מקומי כולל בדרך כלל צירוף מיקום עם מילת המפתח והוא בשימוש על ידי לקוחות המחפשים עסק או מוצר באזור שלהם. כאשר חיפושים אלה מבוצעים, מנועי החיפוש לעתים קרובות מושכים מפה גיאוגרפית של העסקים המקומיים עם קשר למידע ולכיוון. ה-שם מיתוג עסקי תעזור לך לייעל את רישומי העסקים המקומיים שלך לחיפושים ממוקדים גיאוגרפית. פרסום במנועי חיפוש מקומי, מכוון ספציפית לצרכנים מקומיים שרוצים לקנות מוצר או שירות מסוים. שיעור גבוה יותר של לקוחות אלה יבצעו רכישה ברגע שהם ימצאו את המקומות שבם הם יכולים לעשות עסקים בסמוך לאזור שלהם.

קידום האתר בניידים

עם ההתפתחויות והשיפורים האחרונים של הטלפונים החכמים, שימוש במנוע חיפוש סלולרי הפכו וגדלו להיות פופולאריים במיוחד. אופטימיזציה עבור SEO לנייד מזמינה אסטרטגיה ייחודית המאפשרת צפייה מהירה וקלה של המידע החשוב ביותר על העסק שלך.

קידום במנועי חיפוש בינלאומי

שיווק חיפוש גלובלי פועל בשווקים בינלאומיים ורב לשוניים, כך שחברות יכולות להגיע מעבר לגבול המדיני שלהם לקהל ברחבי העולם כולו. ה-שם מיתוג עסקי יכולים לעזור לך להשתמש באסטרטגיות הנכונות ביעילות, לשווק את עצמך ולבנות את דירוגך הגבוהה במנועי החיפוש הבינלאומיים.

קידום סרטוני וידאו

אופטימיזציה של מנועי חיפוש מודרני יכולה לכלול מגוון רחב של אסטרטגיות מולטימדיה כדי לבנות דירוגים ולהגביר את התנועה לאתר שלך. מנועי חיפוש מספקים תוצאות וידאו של מילות מפתח קשורות. אנחנו נעזור לך לפתח קמפיין מולטימדיה שמשלים את מאמצי SEO שלך ומאפשרים לך להגיע לקהל רחב יותר על ידי אופטימיזציה של קטעי וידאו בחיפוש.

ניתוח שיווק האתר באינטרנט

מסעות שיווק של חיפושים צריכים להיות מנותחים באופן הדוק ובאופן קבוע. ה-שם מיתוג עסקי יקים לך מערכת של ניתוח ודוחות באתר שלך ולאחר מכן נציע ייעוץ מקצועי והמלצות על איך לנצל את הנתונים. אנו בוחנים את כל המדדים הרלוונטיים והנתונים הקשורים למבקרים באתר שלך כדי לקבוע אילו מילות מפתח ומנועי חיפוש מביאים את התנועה הרבה ביותר, ואילו שינויים צריכים להיעשות באתר שלך כדי להגדיל את התנועה וההמרות הרלוונטיות.

דיווח / מדדי ביצוע של האתר

בה-שם מיתוג עסקי אנו מאמינים בלהיות מחויבים לגמרי ללקוחות שלנו. אנו מספקים תיאור מפורט של מדדי הביצוע המרכזיים של אתר האינטרנט שלך אתה יכול לראות בקלות את השיפורים שנעשו מהמאמצים שלנו.

קידום אתרים בין לקוחותינו

קידום אתרים - הוליסטיכאן
קידום אתרים - הוליסטיק שופ
קידום אתרים - אסתר בוטיק של יופי
קידום אתרים אורגני - פיקסל
קידום אתרים בירושלים - רז קידר
קידום אתרים - השלט

השם מיתוג עסקי

אפרסמון 46 ב', ירושלים

050-605-6055

yonatan@ha-shem.co.il