LOGO250px1

Quote button

קידום אתרים אורגני

אופטימיזציה למנועי החיפוש האורגני

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא שיטה להביא את אתר האינטרנט שלך לדירוג גבוה יותר במנועי חיפוש כגון-כGoogle, Yahoo או בינג. אנו מאמינים כי קידום אתרים טוב הוא תוצאה של יוזמות המספקות ערך למי שמבקר באתר שלך. אצלנו בה-שם מיתוג עסקי אנחנו מקדמים אתרים בקידום אורגני (SEO) זה מה שאנחנו יודעים ואוהבים לעשות. הצלחתכם כלקוחות שלנו היא ההצלחה הישירה שלנו. להגיד שזה מרגש כאשר הלקוחות שלנו מגיעים לדף הראשון של גוגל זה בלשון המעטה. אנו גאים בשימוש בטכניקות SEO לעדכוני מנוע חיפוש החדשים ביותר בשוק שקיימים אצלנו. אנחנו מתאימים את האופטימיזציה באתר עם ערכים מיוחדים כדי ליצור אסטרטגיות לשימור האתר במקומות הראשונים לאורך זמן. באמצעות ביקורתנו המקיפה אנו מבצעים את מחקר מילות המפתח לאתר האינטרנט ומגבשים אסטרטגיות תוכן מעוצבות בקפידה ויכולת לחבר ולאכלס את הנקודות בחללים של האינטרנט כדי שהלקוחות שלך יגיעו דווקא אליך, שירותי קידום אתרים שלנו הם ראשונים במעלה. בכל יום, מיליוני אנשים מבצעים חיפושים במנועי החיפוש כדי למצוא את השירות או המוצר הטובים ביותר עבורם, 90% מהאנשים האלה לוחצים על הקישורים בדף הראשון של תוצאות החיפוש. האם האתר שלך בדף הראשון? האם המתחרים שלכם שם? זו הסיבה שאנחנו כאן: כדי להזמין אותך לדף הראשון, כך שתוכל לחוות שיטפון של מבקרים באתר שלך. שירותי הקידום במנועי חיפוש שלנו מבוססים על שנים של מחקר וניסיון, ואנו ממשיכים לשפר את הטכניקות והכלים שלנו כדי לשמור על היתרון של כל אחד ואחד מהם עבור מנועי החיפוש. צוות מומחי ה- SEO שלנו יהיו בעמדת הניווט וייצרו סוג של תנועה של לקוחות שמשלמים לאתר שלך. אסטרטגיות SEO שלנו מבוססות על גישה מייעצת, הבנת הקהל שלך והבנת מטרותיך ובאמצעות:

מחקר מילות המפתח:

שירותי השיווק במנועי חיפוש שלנו מתחילים בזיהוי מילות מפתח, קהל היעד שלך מחפש את המוצרים או השירותים שלך. זהו צעד חיוני של תהליך האופטימיזציה. אתה צריך להגיע לקהל הנכון ולייצר תשואה גבוהה על השקעה שלך. אנחנו יכולים לעזור לך לבחור את מילות המפתח הטובות ביותר המבוססות על תדירות חיפוש ורלוונטיות לאתר שלך. זהירות במיקוד מסע הפרסום שלך מההתחלה יוביל להצלחה גדולה יותר בהמשך הדרך. לאחר הבדיקה והקמת המטרה באתר שלכם נבחר את שיטת העבודה המומלצת, זאת עם ההשפעה החזקה ביותר בתכנות ה- SEO, עיצוב וקידוד התוצאות ידברו בעד עצמם. ה-שם מיתוג עסקי הופך לשותף אסטרטגי לא רק לגבי שיווק מבוסס אינטרנט, אלה כתורם לתכנית השיווק המקיף שלכם.

ניתוח תחרותי:

האינטרנט הוא שוק תחרותי מאוד. ישנן חברות אחרות שמתמקדות במילות המפתח שלך ורוצות להגיע ללקוחות הפוטנציאליים שלך. ניתוח נקודות חוזק המקוון של המתחרים שלך וחולשותיהם יכול לחשוף הזדמנויות בשבילך. צוות הקידום במנועי חיפוש המקצועי שלנו ייקח מבט מעמיק בשוק התחרותי עבור מילות המפתח שבחרת ויעזור לך לפתח האסטרטגיות כדי להגיע לפסגה ולהישאר שם.

בניית והחלפת קישורים:

בניית קישורים רלוונטיים מאתרים אחרים היא תהליך מורכב. אנו מעסיקים מגוון רחב של שיטות וטכניקות כדי למשוך קישורים תקינים ובעלי ערך כדי לבנות את הדירוג הגבוהה שלך. אנחנו עובדים כדי לבנות כמות של קישורים הכולל סוגים רבים של קישורים והזדמנויות כדי לעזור לך להתחרות. קישורים רלוונטיים באיכות גבוהה הם אחד הגורמים החשובים ביותר בקביעה כמה טוב אתר יהיה בקביעת הדירוג במנועי החיפוש. בניית קישורים רלוונטיים מאתרים אחרים היא תהליך מורכב שדורש זמן וסבלנות רבה.

שירותי אופטימיזציה של אתרים וכתיבת תוכן / קופירייטינג:

אסטרטגית תוכן מנצחת היא מאוד חשובה להצלחה באינטרנט. אינדקס חיפוש מנועי תוכן חדש וייחודי, מה שאומר שיש הרבה ערך להשגת אופטימיזציה של עותק האינטרנט שלך. עם זאת, המוצר הסופי צריך להיות יותר מסתם תוכן למנועי החיפוש. קופירייטינג טוב לא רק יסייע להגדיל את הדירוג שלך אלה מסייע בהמרת המבקרים שלך ללקוחות משלמים. הכותבים שלנו יכולים ליצור תוכן מקצועי וייחודי המספק את המסר השיווקי בצורה ברורה ומותאמת גם למנועי החיפוש וגם למשתמשים.

אופטימיזציה של יחסי ציבור באינטרנט / הודעה לעיתונות:

פריטים ראויים לפרסום יכולים להתפשט מהר מאוד באינטרנט, ואתה יכול בקלות למקד את הקהל שמתעניין במודעה שלך. יחסי ציבור באינטרנט הוא דרך יעילה וזולה יותר מאשר יחסי ציבור מסורתיים. הודעות לעיתונות מקוונות גם להוסיף יתרונות SEO ואופטימיזציה לאתר על ידי שליחת תנועה וקישורים אל האתר שלך. אנחנו יכולים לעזור לך להודיע על התפתחויות חדשות בחברה שלך ולהפוך את רוב הקידום ויחסי הציבור ליתרונות.

אופטימיזציית חיפוש מקומית:

חיפוש מקומי כולל בדרך כלל צירוף מיקום עם מילת המפתח והוא בשימוש על ידי לקוחות המחפשים עסק או מוצר באזור שלהם. כאשר חיפושים אלה מבוצעים, מנועי החיפוש לעתים קרובות מושכים מפה גיאוגרפית של העסקים המקומיים עם קשר למידע ולכיוון. ה-שם מיתוג עסקי תעזור לך לייעל את רישומי העסקים המקומיים שלך לחיפושים ממוקדים גיאוגרפית. פרסום במנועי חיפוש מקומי, מכוון ספציפית לצרכנים מקומיים שרוצים לקנות מוצר או שירות מסוים. שיעור גבוה יותר של לקוחות אלה יבצעו רכישה ברגע שהם ימצאו את המקומות שבם הם יכולים לעשות עסקים בסמוך לאזור שלהם.

קידום האתר בניידים:

עם ההתפתחויות והשיפורים האחרונים של הטלפונים החכמים, שימוש במנוע חיפוש סלולרי הפכו וגדלו להיות פופולאריים במיוחד. אופטימיזציה עבור SEO לנייד מזמינה אסטרטגיה ייחודית המאפשרת צפייה מהירה וקלה של המידע החשוב ביותר על העסק שלך.

קידום במנועי חיפוש בינלאומי:

שיווק חיפוש גלובלי פועל בשווקים בינלאומיים ורב לשוניים, כך שחברות יכולות להגיע מעבר לגבול המדיני שלהם לקהל ברחבי העולם כולו. ה-שם מיתוג עסקי יכולים לעזור לך להשתמש באסטרטגיות הנכונות ביעילות, לשווק את עצמך ולבנות את דירוגך הגבוהה במנועי החיפוש הבינלאומיים.

חיפוש קניות:

אנחנו נעזור לך למקד למשתמשים שגולשים באינטרנט כדי להשוות מוצרים מיצרנים שונים, או לחפש חנות או מוצר באינטרנט לפי קטגוריה. לפי דירוג המוצר או העסק גם בחיפושים אלה, הלקוחות שלך יכולים למצוא ולקנות את המוצרים שלך עם כמה לחיצות על העכבר.

קידום סרטוני וידאו:

אופטימיזציה של מנועי חיפוש מודרני יכולה לכלול מגוון רחב של אסטרטגיות מולטימדיה כדי לבנות דירוגים ולהגביר את התנועה לאתר שלך. מנועי חיפוש מספקים תוצאות וידאו של מילות מפתח קשורות. אנחנו נעזור לך לפתח קמפיין מולטימדיה שמשלים את מאמצי SEO שלך ומאפשרים לך להגיע לקהל רחב יותר על ידי אופטימיזציה של קטעי וידאו בחיפוש.

ניתוח שיווק האתר באינטרנט:

מסעות שיווק של חיפושים צריכים להיות מנותחים באופן הדוק ובאופן קבוע. ה-שם מיתוג עסקי יקים לך מערכת של ניתוח ודוחות באתר שלך ולאחר מכן נציע ייעוץ מקצועי והמלצות על איך לנצל את הנתונים. אנו בוחנים את כל המדדים הרלוונטיים והנתונים הקשורים למבקרים באתר שלך כדי לקבוע אילו מילות מפתח ומנועי חיפוש מביאים את התנועה הרבה ביותר, ואילו שינויים צריכים להיעשות באתר שלך כדי להגדיל את התנועה וההמרות הרלוונטיות.

דיווח / מדדי ביצוע של האתר:

בה-שם מיתוג עסקי אנו מאמינים בלהיות מחויבים לגמרי ללקוחות שלנו. אנו מספקים תיאור מפורט של מדדי הביצוע המרכזיים של אתר האינטרנט שלך אתה יכול לראות בקלות את השיפורים שנעשו מהמאמצים שלנו.